1 / 3
01.jpg

Exotické destinace


Nechte se s námi unést na vlnách exotiky. Hledáme pro vás ty největší pecky!
Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Cestujte s námi > Disneyland® Paříž

Navštivte s námi Disneyland Paříž

Svět plný pohádek a kouzel

Vydejte se s námi na křídlech fantazie do nekonečného pohádkového světa, plného pohádkových postav, kouzel a zázraků!

MapSeznamte se s Disneyland® Parkem

Kouzelné království, kde se přání a sny mění ve skutečnost!

Čeká na vás velkolepá show! V Parku objevíte celkem pět kouzelných říší, které překonají vaše sny. Těšte se na trakce, na kterých se budete smát, křičet a létat!

Disneyland Park se nachází asi 35 kilometrů od centra Paříže, na východním předměstí Marne-la-Vallée. Disneyland v Paříži je nejnavštěvovanějším a nejznámějším evropským zábavním parkem. Můžeme ho navštívit za každého počasí – 80% atrakcí je krytých pod střechou.

Atrakce naleznete v parku a ve studiích, ty se nacházejí vedle sebe. Vstupenku si můžete zakoupit buď jen pro jeden z parků nebo pro oba najedou. V parku i ve studiích je spousta příležitostí, kde se najíst a napít.

K zábavě a hlavně k občerstvení můžete využít i Disneyvillage vesničku, kde Vám budou k jídlu dělat společnost Disney postavičky. Součástí areálu jsou Disney hotely. Pro dokonalost pohádkové atmosféry, Vám doporučujeme ubytovat se v některém z nich.image_id1
Země Disneyland® Parku

image_id2
Disneyland® Studia

image_id3
Atrakce Disneyland® Parku


Fastpass®

Fastpass je taková „rychlovstupenka” , která Vám umožní přístup na atrakci bez čekání. U vchodu do vybraných atrakcí si vytisknete ve strojku vstupenku, na které bude stanoven čas, ve kterém Vám bude umožněn přednostní přístup na atrakci. Během doby čekání můžete navštívit nějakou jinou atrakci nebo se jít občerstvit. Ve stejný čas můžete vlastnit jen jeden Fastpass a další si můžete vytisknout až po použití toho předchozího.

VIP Fastpass

Jako host pokojů Suites nebo CastleClub , budete mít okamžitý přístup k atrakci, které nabízejí službu FASTPASS® (k dispozici pouze v Disneyland ® Hotel, Disney Hotel New York ®, DisneyNewport Bay Club ®, DisneySequoiaLodge ®).

Disney Hotel FASTPASS®

Užijte si rychlejší přístup k atrakcím v časech, které vám vyhovují, na některé z vašich oblíbených atrakcí, které nabízí službu Fastpass ®.

Je k dispozici pouze pro hosty ubytované v Disneyland ® Hotelu. Na recepci obdržíte jeden Fastpass ® na den a osobu, platí po celý den kromě času mezi třináctou a šestnáct hodinou.

promenády
Show a promenády
postavičky
Disney postavičky
otevíračka
Otevírací doba


expres
Expres pro všechny hvězdy

Denně jezdí po Main Street vlak plný pohádkových postaviček. Uvidíte nádhernou přehlídku těch nejznámějších a nejmilejších bytostí.

festivaly
Sezónní festivaly

Nepropásněte! Ještě více barev, akcí a nových her! Budete okouzleni atmosférou, která dokonale naladí sváteční příležitost.

show
Show a velkolepá představení

Není nic dokonalejšího než Disney představení! Jako vrchol všech atrakcí probíhá každý den po celý rok v parku i ve studiu množství kouzelných show a představení.

Getaway.cz | disneyland