1 / 3
01.jpg

Exotické destinace


Nechte se s námi unést na vlnách exotiky. Hledáme pro vás ty největší pecky!
Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Cestujte s námi > Služební cestování

Služební cestování


V roli služebních cestujících se ocitáme často sami, proto víme, co je pro naše zákazníky důležité. Všechny potřebné služby zajistíme rychle, spolehlivě a za nejvýhodnější ceny. Poradíme při výběru nejvhodnější dopravy a při výběru nejlepšího spojení. Podle preferencí zákazníka zpracujeme nabídku, která odpovídá požadavkům a současně doporučíme varianty, které mohou optimalizovat náklady na služební cesty. Vysoká kvalita našich služeb je garantována využití nejnovějších IT systémů v cestovním ruchu.


Firemní akce

Firemní akce ať jsou zaměřeny na zákazníky nebo dodavatele, vždy musí mít bohatý a zajímavý program. Náš zákazník může mít přesnou představu a podle jeho přání zajistíme vše potřebné, v opačném případě poradíme, jaká náplň bude pro konkrétní hosty nejpřitažlivější.


Akce může mít tematický program (např. dobový, soutěžní, vojenský aj.) zaměřený na prožitkovou část, může být dokonce adrenalinový (na horách, ve vodě, ve výškách) nebo naopak průběh klidnější. Náplň může být sportovní a ze sportů jsou nejoblíbenější míčové sporty, golf, jízda na el. Býku, jízda na koni, na čtyřkolkách a motorkách, střelba ze sportovních zbraní. Další populární aktivity jsou například jízda se psím spřežením, rafting, paintball, bungee jumping, lanové dráhy, jízda v terénních autech, na vodních lyžích, na vodních skútrech rafting.


Firemní akce zaměřené na zaměstnance tzv. teambuildingové, mohou být součástí programu firemních akcí. Hry zaměřené na budování týmu mohou být strategické, dovednostní, mohou to být týmové soutěže a pro změnu mohou být organizovány jako noční hry a úkoly.

Pro tématické programy můžeme zvolit různá témata jako je historické téma, vojenský tábor, pionýrský tábor, westernové téma apod.

Akce jsou zajištěny komplexně včetně výběru lokality, ubytování, cateringu, kostýmů, hudby, odměn, moderátorů, organizátorů a instruktorů, foto a video dokumentace. Programy firemních akcí mohou být využity i jako součást firemních konferencí, vánočních a jiných příležitostných večírků a oslav nebo jako součást prezentací.


Jazykové kurzy

Při studiu jazyka v zahraničí se člověk nejrychleji a nejefektivněji naučí cizí jazyk a navíc pozná kulturu a zvyky cizích zemí.


Na kvalitních a prověřených zahraničních školách pro Vás zajistíme jazykové kurzy včetně ubytování a stravy. Poskytneme bezplatnou konzultaci a poradíme jaká zem a jaká délka studia bude pro zákazníka nejvhodnější.


Kurzy jsou pro všechny věkové kategorie a mohou být s různým zaměřením.

Vybrat si můžete kurzy odborné, obchodní, všeobecné, sportovní nebo poznávací. Máme zkušenost se zajišťováním kurzů angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ale se spolupráci se zahraničními partnery, zajistíme i kurzy pro jazyky méně obvyklé.


Konference


Hlavním účelem konání těchto akcí je upoutání pozornosti, proto musí být akce originální, vkusná a příjemná. Zákazníci musí prožít nezapomenutelné zážitky a musí na ně rádi vzpomínat.


Pro konání akce doporučíme vhodnou lokalitu. Akce se může konat v České Republice nebo v zahraničí, může se konat v metropolích nebo na venkově. Vše bude záležet na přání zákazníka, na počtu účastníků a jejich cílové skupině. Pro menší i větší skupiny lze do programu zahrnout i ubytování a relaxaci, v těchto případech máme ověřená místa, která můžeme doporučit. Součástí programu může být i zajímavý doprovodný kulturní nebo sportovní program. Celou akci pak zajistíme technicky i organizačně. Pro VIP zákazníky zvolíme speciální program například golfový turnaj, plavbu lodí nebo let balonem.

Getaway.cz | sluzebka