Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english

Doprava

Letenky

Na jednom místě porovnáváme cenové nabídky všech dopravců a navrhujeme optimální řešení leteckého spojení. Prioritou je zajistit cestu co nejpohodlněji, v co nejkratším cestovním čase, za nejnižší možnou cenu.

Rezervujeme letenky na míru konkrétním přáním cestujících i zaměstnavatelů, současně navrhneme výhodnější varianty směrování a odletových letišť.

Máme přístup ke komplexní databázi nabídky letů a cen letenek jak pravidelné letecké přepravy tradičních leteckých společností tak i lowcost dopravců. Pružně zpracujeme požadavky na změny a poskytneme poradenský servis v případě neočekávaných událostí v průběhu cesty.

Naši kvalifikovaní letenkáři mají dlouholeté zkušenosti v oboru cestovním ruchu a zajistí klientům osobní přístup a rychlou odpověď.

Ve spolupráci s renomovanými leteckými společnostmi zajistíme výhodné „stopoverové“ programy, bonusové programy a jiné speciální služby.

Pro služební klienty máme speciální slevy na jejich soukromé cesty.Transfery

Společnost GetAway.cz provozuje vlastní osobní přepravu 6ti místným plně klimatizovaným vozem a přepravu zboží menších rozměrů. Zajistíme transfer na/z letiště a přepravu po Evropě do vzdálenosti 500 km.

Transfer z Liberce na letiště a zpět za cenu 3.000 Kč. Přistavení vozu a čekání do 3 hod zdarma.

Transfer z Liberce do Vídně a zpět za cenu 8.000 Kč. Přistavení vozu a čekání do 12 hod zdarma.

Cenovou nabídku zpracujeme podle vašich konkrétních požadavků.

Pro větší skupiny cestujících zajistíme spolehlivý a pohodlný transfer za výhodné ceny.

V České Republice i v zahraničí spolupracujeme s renomovanými společnostmi.

Běžně zajišťujeme transfery z/na letiště Václava Havla Praha a na území Evropské unie. Ve spolupráci s lokálními dodavateli zajistíme transfery i ve většině dalších zemích.

Jízdenky

Jízdenky zajistíme pro pravidelné mezinárodní i vnitrostátní linky po celé Evropě, po vyžádání u našich zahraničních partnerů zajistíme v některých zemích také jízdenky mimo Evropu.

Cenovou nabídku zpracujeme s ohledem na požadovanou třídu a poskytneme všechny dostupné slevy. Nabídneme možné spoje podle časových požadavků a provedeme rezervaci sedadla případně rezervaci jiné speciální služby. Je možné zajistit i pronájem celého autobusu s řidičem.Parkování na letišti

Výhodné parkování na krátkou i delší dobu zajistíme našim klientům na letišti v Praze a v Brně.

Parkoviště jsou hlídaná 24hodin denně ostrahou a kamerovým systémem.

Jsou umístěna v blízkosti letišť a přímo k odletové hale Vás za pár minut odveze a zpět přiveze personál parkoviště. Transfer je zajištěn pohodlnými vozy s klimatizací.

Poradíme Vám jak bezpečně zaparkovat i na jiných mezinárodních letištích a na vybraná parkoviště v zahraniční zajistíme parkovací karty.

Zajištění víz

Turistická i business víza zajistíme do většiny zemí celého světa jak pro individuální nebo skupinové cestující. Poskytneme vízový servis včetně poradenství.

Doporučíme vhodný typ víza, poskytneme žádosti a informujeme klienty o potřebných podkladech. Podklady kontrolujeme a na základě našich zkušeností při zajišťování víz, minimalizujeme riziko jejich neudělení.Blog

Mallorca v únoru

sobota, 01. duben 2017 08:51

Dlouho jsme uvažovali, zda se máme na Mallorku podívat. Není daleko, ale má podivnou pověst. Člověk si ten ostrov spojuje s hordami opilých Němců na plážích. Od známých jsme ale slyšeli, že ostrov stojí za prohlídku.


Hotel Arnika Rudník

středa, 11. květen 2016 19:13

Hotel Arnika Rudník 3* cca 14km od Jánských Lázní, je klidný menší hotýlek.


Fuerteventura Jardina

neděle, 03. duben 2016 08:13

Týden absolutního odpočinku. Tentokrát do hotelu s all inclusive.
Fuerteventura je ostrov, kde nic nepropásněte. Nádherné dlouhé zlaté pláže.Jediný kdo vás občas při vašem odpočinku poškádlí je větřík.


Hotel Fit Fun Harrachov

pátek, 11. prosinec 2016 18:08

Wellness hotel Fit Fun je rize nekuřácký hotel, který je jednoduše, ale velice účelně zařízen. V hotelu jsou krom standardních tak i mezonetové velice prostorné pokoje. Pro hotelové hoosty je k dispozici hotelové parkoviště zdarma po celou dobu ubytování s dostatečnou kapacitou pro parkování.Getaway.cz | doprava