Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english

Ubytování


Na základě požadavků klienta vyhledáme požadovaný typ ubytování. Ze široké nabídky kvalitních a ověřených ubytovacích možností nabídneme ty, které budou nejlépe odpovídat požadované úrovni a požadavku na lokalitu.

Zajistíme hotely všech kategorií, pensiony, apartmány, chatky pro vaše služební nebo soukromé cesty. Spolupracujeme s lokálními i globálními dodavateli, proto jsme schopni zajistit nejvýhodnější ceny.

Blog

Mallorca v únoru

sobota, 01. duben 2017 08:51

Dlouho jsme uvažovali, zda se máme na Mallorku podívat. Není daleko, ale má podivnou pověst. Člověk si ten ostrov spojuje s hordami opilých Němců na plážích. Od známých jsme ale slyšeli, že ostrov stojí za prohlídku.


Hotel Arnika Rudník

středa, 11. květen 2016 19:13

Hotel Arnika Rudník 3* cca 14km od Jánských Lázní, je klidný menší hotýlek.


Fuerteventura Jardina

neděle, 03. duben 2016 08:13

Týden absolutního odpočinku. Tentokrát do hotelu s all inclusive.
Fuerteventura je ostrov, kde nic nepropásněte. Nádherné dlouhé zlaté pláže.Jediný kdo vás občas při vašem odpočinku poškádlí je větřík.


Hotel Fit Fun Harrachov

pátek, 11. prosinec 2016 18:08

Wellness hotel Fit Fun je rize nekuřácký hotel, který je jednoduše, ale velice účelně zařízen. V hotelu jsou krom standardních tak i mezonetové velice prostorné pokoje. Pro hotelové hoosty je k dispozici hotelové parkoviště zdarma po celou dobu ubytování s dostatečnou kapacitou pro parkování.Getaway.cz | ubytovani