Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Cestujte s námi > Disneyland® Paříž

Zábavné a stravovací podniky

Zábavné podniky

DisneyVillage®

V DisneyVillage® můžete pokračovat v zábavě! Nakupování, jídlo, kina, tanec a živá hudba pro celou rodinu. Snad konečně uvěříte, že zábava v Disney nikdy nekončí.

Buffalo Bill’s Wild West Show

... s Mickeym a jeho přáteli

Jak ochladit své ostruhy po dni plném zábavy v Disney parcích? Kovbojské legendy vás pozvou na největší Disney show se šťavnatými texaskými hody. Přátelé Divokého západu, nebojte se a pojďte s námi za dobrodružstvím. Přesto, že kolty budou proklatě nízko, žádné nebezpečí vám nehrozí. Užijete si příběh plný odvahy, elegantních jezdců, řinčících povozů a neúprosných pistolníků.


Show se hraje každý den dvakrát a to v 18:30 a ve 21:30 hod. Dostupné jsou dva typy sedadel.
Levnější jsou dále od podia a dražší blíže k pódiu.


Chytrý tip – ušetříte 15%, když si místa na show zarezervujete dopředu, jako součást svého balíčku.Restaurace a bary

K zábavě patří také dobré jídlo!

Můžete si vybrat ze 17 tematických restaurací a barů, kde se podávají lahodné pokrmy a zábava je v plném proudu.
(Doporučujeme provést rezervaci místa.)

image_id1
Annette's diner

Ve stylu éry rock'n'rollu v Americe 50tých let si dáte obří burger, hranolky, salát nebo třeba koktejl.
Americká kuchyně.

image_id2
Billy Bob's Country Western Saloon

V patrovém salónu v Austinu v Texasu si během country nebo rock 'n' roll představení dáte pivo a nachos a nebo něco úplně jiného.
Bar.

image_id3
La Grangeat Billy Bob’s Country Western Saloon

Užijte si all-you-can-eat “sněz-co-můžeš” bufet uprostřed příjemné autentické atmosféry country salonu. Při jídle naladíte zvuk coutry hudby nebo rock'n'rollu nebo se dokonce odvážíte na taneční parket?

image_id4
Café Mickey

Ve společnosti Disney postaviček si vychutnáte mezinárodní kuchyni a pizzy. V CafeMickey zažijete nezapomenutelnou atmosféru s Disney postavičkami u snídaně a u večeře. Doporučujeme! Zajistěte si rezervaci stolu dopředu, rádi vám s tím pomůžeme!
Tradiční italská kuchyně.

image_id5
Earl of Sandwich®

Doporučujeme nejlepší teplé sendviče na světě ve stylu rodinných receptů. S lahodným teplým chlebem a čerstvými surovinami.

image_id6
King Ludwig's Castle

Na hradě krále Ludvíka se budou podávat bavorské speciality. Uvidíte zde historii, která jako první inspirovala WaltDisney k vytvoření hradu Šípkové Růženky.
Tradiční kuchyně.

image_id7
The Steakhouse

Nechte své chuťové pohárky dopravit zpět do Chicaga do roku 1800. Výzdoba jasně odráží bohatou historii budovy jako i divadla a pánského klubu.
Americká kuchyně.

image_id8
Planet Hollywood®

Když vystoupíte po schodech této světoznámé restauraci tak spatříte, výjimečnou sbírku kostýmů a rekvizit z nespočet slavných filmů. Ale skutečnou hvězdou je zde široká škála salátů, sendvičů, hamburgerů, pizzy, těstoviny, ryby a maso v nabídce.
Mezinárodní kuchyně.
Doporučujeme provést rezervaci místa

image_id9
RainforestCafe®

Objevte deštný prales z po zastolu a nad talíři s pokrmy z celého světa. Zatímco budete objedvat, hladoví volně žijící živočichové vás budou pozorovat svýma divokýma očima.

image_id10
New York Style Sandwiches

Řádíte na atrakcích a nemáte čas vysedávat v restauracích, pak jsou tu pro vás jídla s sebou.
Zde se podávají teplé nebo studené sendviče a saláty v New York stylu.

image_id11
McDonald’s®

Legendární značková restaurace McDonald. Nejlepší občerstvení, rychlá obsluha, skvělá nabídka PRODUKTŮ nejvyšší kvality. Sendviče, Saláty, dezerty ...

image_id12
StarbucksCoffee®

První evropská „eco-friendly” kavárna vyrostla přímo v centru Disney ® Village. Dejte si speciální kávu, čaj a jiné občerstvení. V „baritas” vám pomohou s výběrem nejkvalitnější kávy Arabica pěstované pomocí odpovědného hospodářství s etickými obchodními postupy.

image_id13
Vapiano

Ve stylové atmosféře obklopeni rostlinami vás pohostíme čerstvými italskými, středomořskými pokrmy vařenými šéfkuchařem přímo před vámi. Od těstovin po dezerty je vše vyrobeno z čerstvých ingrediencí dodávaných každý den.

image_id14
Five Guys

Přijďte a vyzkoušejte autentický americký burger! Vytvořte si sami svůj burger z výhradně čerstvých produktů. Ochutnejte dokonalé ručně řezané hranolky, stejně jako hot dogy, mléčné koktejly a nápoje.

Živá hudba a sportbary

Ať jste zamilovaný páreček nebo sportovní fanoušek.
V restauracích, salonech a sportbarech si každý najde zábavu pro svůj ideální večer!

Billy Bob’s Country Western Salon

Nablískejte si své kovbojské boty – jste v salónu v Austinu v Texasu!
Relax v třípatrovém baru s výhledem na hlavní jeviště je sen každého milovníka country hudby. Objednejte si pivo, přikusujte nachos a užijte si živou hudbu.

Sports Bar

Vítejte ve sportovním ráji. Nenechte si ujít žádnou sportovní událost, kterou si tady užijete non-stop každý den na 100%!
A jako by nestačila živá sportovní zábava, můžete si tady užít i super karaoke večery a DJs. Budete zpívat jako slavné hvězdy, nebo si to jen budete přát...Nákupy DisneyVillage®

World of Disney

Vyberete s Mickeym a jeho přáteli ty nejlepší suvenýry!

Elegantní styl Art Deco je poctou velkých pařížských obchodních domů, zatímco jeho 1400 m2 prodejní prostor pevně upevňuje své postavení i nejlepší a největší ze všech butiků Disneyland®Paris.

Každý aspekt, od nábytku až po osvětlení byl chytře promyšlený, navržený a vyrobený tak, aby vyhovoval tomuto nejstylovějšímu obchodu. Nyní je třetí svého druhu v Disney parcích po obchodech na Floridě (1996) a v Kalifornie (2001) a čeká až jej prozkoumáte!Kino a IMAX

V multiplexu GaumontCinema si milovníci filmu přijdou na své! Mohou zde shlédnout všechny nejnovější filmy. Vyberou si jednu z 16 velkých obrazovek a může to být i ta největší obrazovka ve Francii!

World of Disney

Otevření IMAX kina korunuje nabídku GaumontCinema s jeho obrovskou obrazovkou.

Ty úchvatné snímky a ta jedinečnou přesnost...!!!

Celovečerní Screening fiction filmy, animované filmy, stejně jako exkluzivní katalog filmů ve formátu IMAX – to je jedinečný zážitek, budete se zde cítit, jako "ve filmu".PanoraMagique, Stadium

PanoraMagique

Chyťte svou šanci za vlasy a nasedněte do největšího ukotveného balónu na světě.
Z výšky 100m nad zemí budete pozorovat nejen Disneyland ® Paris, ale i široké okolí až do 20 km. PanoraMagique vezme až 30 hostů najednou (v závislosti na klimatických podmínkách). Máte šanci užít si šest minut plavby plné nádherných okamžiků s nejlepším 360°výhledem.
Balón kotví na jezeře Disney v DisneyVillage ®, je naplněný heliem a nabízí opravdu povznášející zážitek pro každého!

Stadium

Stadium se nachází hned vedle sportovního baru, v herně si můžete zahrát: arkádové hry, řidičské simulátory, sportovní hry, vzdušný hokej, taneční stroje a řadu dalších aktivit.Stravování

V parku, ve studiích a Disney Village budete mít mnoho možností, kde se stravovat.

Nejchytřejší způsob, jak se v Disneyland® Paris stravovat, je, předplatit si polopenzi nebo plnou penzi. Využívání stravovacího plánu je snadné a nabízí úplnou kontrolu nákladů a pohodlné stravování. Zajištění polopenze nebo plné penze nabízí dostatek flexibility při návštěvě Disneylandu a úsporu nákladů.

Můžete si vybrat z různých kategorií stravovacího programu tak, aby vyhovoval vašim chutím a rozpočtu.

Stravovací program je určený jen pro předplacené rezervace.


Jak to funguje?

Při rezervaci pobytu si objednáte zvolený druh stravování. Na recepci Disney hotelu obdržíte stravenky. Počet stravenek bude odpovídat počtu osob a počtu nocí strávených v hotelu. Stravenky jsou přijímány ve vybraných restauracích v celém resortu podle zvoleného typu penze. Hodnota stravenky zahrnuje: předkrm, hlavní jídlo a dezert nebo all-you-can-eat bufetu (sněz, co můžeš) a nealkoholický nápoj, případně i dětské menu. Překročíte-li hodnotu poukazu, musíte rozdíl mezi celkovou hodnotou účtu a hodnotou poukázky doplatit. (V závislosti na podmínkách jednotlivých restaurací).

Polopenze zahrnuje oběd nebo večeři,
plná penze zahrnuje oběd a večeři!

Nabízí se tři druhy polopenze a plné penze s ohledem na hotel, ve kterém budete ubytovaní a poukázky pro každý druh polopenze nebo plné penze platí v určitých restauracích.


  • Polopenze Premium – je vhodná pro hosty ubytované v Disneyland® Hotelu
  • Polopenze Plus – je vhodná pro hosty Disney Hotel New York®, Disney Newport Bay Club® a Disney Sequoia Lodge®
  • Polopenze Standard – je vhodná pro hosty Disney Hotel Santa Fe® a Disney Davy Crockett Ranch®

Pro více informací o kategoriích polopenze a ucelený seznam restaurací, kde platí poukázky Vám zašleme na vyžádání.

Těšíme se na váš kontakt

Na otázky ohledně zájezdů odpovídáme do 24 hodin na zadaný email.

Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Váš dotaz
Nebo volejte +420 602 955 508
Využitím formuláře souhlasíte s použitím cookies na ochranu proti spamu.


Getaway.cz s.r.o. - Travel the world | funfood