Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Cestujte s námi > Disneyland® Paříž

Zábavné a stravovací podniky

Zábavné podniky

DisneyVillage®

V DisneyVillage® můžete pokračovat v zábavě! Nakupování, jídlo, kina, tanec a živá hudba pro celou rodinu. Snad konečně uvěříte, že zábava v Disney nikdy nekončí.

Buffalo Bill’s Wild West Show

... s Mickeym a jeho přáteli

Jak ochladit své ostruhy po dni plném zábavy v Disney parcích? Kovbojské legendy vás pozvou na největší Disney show se šťavnatými texaskými hody. Přátelé Divokého západu, nebojte se a pojďte s námi za dobrodružstvím. Přesto, že kolty budou proklatě nízko, žádné nebezpečí vám nehrozí. Užijete si příběh plný odvahy, elegantních jezdců, řinčících povozů a neúprosných pistolníků.


Show se hraje každý den dvakrát a to v 18:30 a ve 21:30 hod. Dostupné jsou dva typy sedadel.
Levnější jsou dále od podia a dražší blíže k pódiu.


Chytrý tip – ušetříte 15%, když si místa na show zarezervujete dopředu, jako součást svého balíčku.Restaurace a bary

K zábavě patří také dobré jídlo!

Můžete si vybrat ze 17 tematických restaurací a barů, kde se podávají lahodné pokrmy a zábava je v plném proudu.
(Doporučujeme provést rezervaci místa.)

image_id1
Annette's diner

Ve stylu éry rock'n'rollu v Americe 50tých let si dáte obří burger, hranolky, salát nebo třeba koktejl.
Americká kuchyně.

image_id2
Billy Bob's Country Western Saloon

V patrovém salónu v Austinu v Texasu si během country nebo rock 'n' roll představení dáte pivo a nachos a nebo něco úplně jiného.
Bar.

image_id3
La Grangeat Billy Bob’s Country Western Saloon

Užijte si all-you-can-eat “sněz-co-můžeš” bufet uprostřed příjemné autentické atmosféry country salonu. Při jídle naladíte zvuk coutry hudby nebo rock'n'rollu nebo se dokonce odvážíte na taneční parket?

image_id4
Café Mickey

Ve společnosti Disney postaviček si vychutnáte mezinárodní kuchyni a pizzy. V CafeMickey zažijete nezapomenutelnou atmosféru s Disney postavičkami u snídaně a u večeře. Doporučujeme! Zajistěte si rezervaci stolu dopředu, rádi vám s tím pomůžeme!
Tradiční italská kuchyně.

image_id5
Earl of Sandwich®

Doporučujeme nejlepší teplé sendviče na světě ve stylu rodinných receptů. S lahodným teplým chlebem a čerstvými surovinami.

image_id6
King Ludwig's Castle

Na hradě krále Ludvíka se budou podávat bavorské speciality. Uvidíte zde historii, která jako první inspirovala WaltDisney k vytvoření hradu Šípkové Růženky.
Tradiční kuchyně.

image_id7
The Steakhouse

Nechte své chuťové pohárky dopravit zpět do Chicaga do roku 1800. Výzdoba jasně odráží bohatou historii budovy jako i divadla a pánského klubu.
Americká kuchyně.

image_id8
Planet Hollywood®

Když vystoupíte po schodech této světoznámé restauraci tak spatříte, výjimečnou sbírku kostýmů a rekvizit z nespočet slavných filmů. Ale skutečnou hvězdou je zde široká škála salátů, sendvičů, hamburgerů, pizzy, těstoviny, ryby a maso v nabídce.
Mezinárodní kuchyně.
Doporučujeme provést rezervaci místa

image_id9
RainforestCafe®

Objevte deštný prales z po zastolu a nad talíři s pokrmy z celého světa. Zatímco budete objedvat, hladoví volně žijící živočichové vás budou pozorovat svýma divokýma očima.

image_id10
New York Style Sandwiches

Řádíte na atrakcích a nemáte čas vysedávat v restauracích, pak jsou tu pro vás jídla s sebou.
Zde se podávají teplé nebo studené sendviče a saláty v New York stylu.

image_id11
McDonald’s®

Legendární značková restaurace McDonald. Nejlepší občerstvení, rychlá obsluha, skvělá nabídka PRODUKTŮ nejvyšší kvality. Sendviče, Saláty, dezerty ...

image_id12
StarbucksCoffee®

První evropská „eco-friendly” kavárna vyrostla přímo v centru Disney ® Village. Dejte si speciální kávu, čaj a jiné občerstvení. V „baritas” vám pomohou s výběrem nejkvalitnější kávy Arabica pěstované pomocí odpovědného hospodářství s etickými obchodními postupy.

image_id13
Vapiano

Ve stylové atmosféře obklopeni rostlinami vás pohostíme čerstvými italskými, středomořskými pokrmy vařenými šéfkuchařem přímo před vámi. Od těstovin po dezerty je vše vyrobeno z čerstvých ingrediencí dodávaných každý den.

image_id14
Five Guys

Přijďte a vyzkoušejte autentický americký burger! Vytvořte si sami svůj burger z výhradně čerstvých produktů. Ochutnejte dokonalé ručně řezané hranolky, stejně jako hot dogy, mléčné koktejly a nápoje.

Živá hudba a sportbary

Ať jste zamilovaný páreček nebo sportovní fanoušek.
V restauracích, salonech a sportbarech si každý najde zábavu pro svůj ideální večer!

Billy Bob’s Country Western Salon

Nablískejte si své kovbojské boty – jste v salónu v Austinu v Texasu!
Relax v třípatrovém baru s výhledem na hlavní jeviště je sen každého milovníka country hudby. Objednejte si pivo, přikusujte nachos a užijte si živou hudbu.

Sports Bar

Vítejte ve sportovním ráji. Nenechte si ujít žádnou sportovní událost, kterou si tady užijete non-stop každý den na 100%!
A jako by nestačila živá sportovní zábava, můžete si tady užít i super karaoke večery a DJs. Budete zpívat jako slavné hvězdy, nebo si to jen budete přát...Nákupy DisneyVillage®

World of Disney

Vyberete s Mickeym a jeho přáteli ty nejlepší suvenýry!

Elegantní styl Art Deco je poctou velkých pařížských obchodních domů, zatímco jeho 1400 m2 prodejní prostor pevně upevňuje své postavení i nejlepší a největší ze všech butiků Disneyland®Paris.

Každý aspekt, od nábytku až po osvětlení byl chytře promyšlený, navržený a vyrobený tak, aby vyhovoval tomuto nejstylovějšímu obchodu. Nyní je třetí svého druhu v Disney parcích po obchodech na Floridě (1996) a v Kalifornie (2001) a čeká až jej prozkoumáte!Kino a IMAX

V multiplexu GaumontCinema si milovníci filmu přijdou na své! Mohou zde shlédnout všechny nejnovější filmy. Vyberou si jednu z 16 velkých obrazovek a může to být i