Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english

Blog

Zážitky z cest jsou velmi často spojené s řadou nezapomentelných a neopakovatelných zážítků. Budeme rádi, když se o nich s námi podělíte, třeba jednoduše na e-mail: info@getaway.cz. Nezapomeňte si také prohlédnout ty, které s námi sdíleli ostatní.


Blog

Mallorca v únoru

sobota, 01. duben 2017 08:51

Dlouho jsme uvažovali, zda se máme na Mallorku podívat. Není daleko, ale má podivnou pověst. Člověk si ten ostrov spojuje s hordami opilých Němců na plážích. Od známých jsme ale slyšeli, že ostrov stojí za prohlídku.


Hotel Fit Fun Harrachov

pátek, 11. prosinec 2016 18:08

Wellness hotel Fit Fun je ryze nekuřácký hotel, který je jednoduše, ale velice účelně zařízen. V hotelu jsou krom standardních tak i mezonetové velice prostorné pokoje. Pro hotelové hosty je k dispozici hotelové parkoviště zdarma po celou dobu ubytování s dostatečnou kapacitou pro parkování.


Hotel Arnika Rudník

středa, 11. květen 2016 19:13

Hotel Arnika Rudník cca 14km od Jánských Lázní, je klidný menší hotýlek.


Fuerteventura Jardina

neděle, 03. duben 2016 08:13

Týden absolutního odpočinku. Tentokrát do hotelu s all inclusive.
Fuerteventura je ostrov, kde nic nepropásněte. Nádherné dlouhé zlaté pláže. Jediný kdo vás občas při vašem odpočinku poškádlí je větřík.Ubytování u výstaviště Brno

Jste návštěvník či vystavovatel na veletrhu v Brně?
Ubytování hotelového typu umístěné v blízkosti výstaviště je pro Vás ideální.
 
Nemusíte cestovat brněnskou městskou dopravou, seběhnete schody k výstavišti a jste ve středu dění.
Hotel nabízí sice skromné, ale čisté pokoje, v ceně ubytování je snídaně. Je možno i vlastní stravu připravit v kuchyňkách na každém patře.
Ubytování je za velmi výhodné ceny od 550 Kč za noc a osobu, rezervaci můžete provést přes společnost GetAway cz s.r.o.


Sicílie Říjen 2015

sobota, 24. duben 2015

Sicilie neni super krasna, ale je zajimava a stoji za to ji videt. V rijnu bylo obcas pocasi na koupani a jinak teplo na tricko. Pujcili jsme si auto v Tripani a projeli jsme Sicilii znama i mene znamejsi mista.


Cesta do Indonésie

pátek, 10. leden 2014

Naše na půl poznávací a na půl oddychová cesta po Indonésii začala v Jakartě. Měli jsme od GetAway zajištěné letenky do Jakarty a zpět z Denpasaru se společností Emirates, ...


Kočárkem do Prachovských skal

pátek, 10. leden 2014

Chcete-li se vydat do Prachovských skal s kočárkem, může to znít divně, ale i tak si můžete ve skalách udělat pěknou procházku. S kočárkem se dostanete až na 4 vyhlídky.


Getaway.cz s.r.o. - Travel the world | blog