Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Cestujte s námi > Disneyland® Paříž

Otevírací doba a vstupenky

Disneyland® Park


[ 08:00 – 10:00 ] – Extra Magic Hours*
[ 10:00 – 23:00 ]

Walt Disney Studios®


[ 10:00 – 18:00 ]
v létě se Otevírací doba a vstupenky prodlužuje až do 21:00 hod.

* Otevírací doba a vstupenky se může měnit, a proto doporučujeme ověřit konkrétní dny vaší cesty, rádi Vám sdělíme detaily.Extra Magic hours

Extra 2 hodiny navíc v Disney parku a studiích si mohou užít hosté Disney hotelů.

V době od 8:00 do 10:00 hodin, ještě před otevírací dobou pro veřejnost, mohou hosté navštívit vybrané atrakce s lepší dostupností. Extra Magical Hours jsou jen v určitých dnech. Na recepci hotelu obdržíte seznam těchto dní i atrakcí, kterých se to týká. Vstup je umožněn po předložení vstupenky do parku a Disney Hotel Easy pass, který obdrží hosté ve svém Disney hotelu.


Fastpass®

Fastpass je taková „rychlovstupenka” , která Vám umožní přístup na atrakci bez čekání. U vchodu do vybraných atrakcí si vytisknete ve strojku vstupenku, na které bude stanoven čas, ve kterém Vám bude umožněn přednostní přístup na atrakci. Během doby čekání můžete navštívit nějakou jinou atrakci nebo se jít občerstvit. Ve stejný čas můžete vlastnit jen jeden Fastpass a další si můžete vytisknout až po použití toho předchozího.


VIP Fastpass®

Jako host pokojů Suites nebo Castle Club , budete mít okamžitý přístup k atrakci, které nabízejí službu FASTPASS® (k dispozici pouze v Disneyland ® Hotel, Disney Hotel New York ®, Disney Newport Bay Club ®, Disney Sequoia Lodge ®).


Disney Hotel Fastpass®

Užijte si rychlejší přístup k atrakcím v časech, které vám vyhovují, na některé z vašich oblíbených atrakcí, které nabízí službu Fastpass®.

Je k dispozici pouze pro hosty ubytované v Disneyland ® Hotelu. Na recepci obdržíte jeden Fastpass ® na den a osobu, platí po celý den kromě času mezi třináctou a šestnáct hodinou.


Těšíme se na váš kontakt

Na otázky ohledně zájezdů odpovídáme do 24 hodin na zadaný email.

Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Váš dotaz
Nebo volejte +420 602 955 508
Využitím formuláře souhlasíte s použitím cookies na ochranu proti spamu.


Getaway.cz s.r.o. - Travel the world | openhours