Je fantastické kolik kultur, zvyků, jazyků a barev pleti je na celém světě!
phone
+420 602 955 508
info@getaway.cz
german english
> Cestujte s námi > Disneyland® Paříž

Země Disneyland® Parku

Main Street, USA®

image_id1

Nastupte s námi do stroje času a nechte se přenést do roku 1900. Bude to jen chvilička a pak se ocitnete v malém pohostinném městečku, které na Vás dýchne svým bezmezným šarmem. Vyrazíte si na procházku hlavní ulicí, nakouknete do kouzelných obchůdků ve viktoriánské stylu, svezete se tramvají taženou koňským spřežením a ochladíte se zmrzlinou z cukrárny Ice Cream Parlour Gibson Girl. Stejně jako za starých dobrých časů, kdy Walt Disney byl kluk.


Objevte atrakce země Main Street, USA®: Disney železnice, Tramvaj tažená koňským spřežením, Arkáda objevů, Arkáda svobody, Vozidla Hlavní třídy, Radnice.

Fantasyland

image_id2

V nejšťastnější zemi fantazie uvěříte neuvěřitelnému! Je to místo, kde se stanete součástí pohádek, které ožívají v klasických animovaných Disney filmech.


Atrakce země Fantasyland: Malý svět, let Petra Pana, Alenky podivný labyrint, Spící zámek, Bláznivé šálky, Dumbo létající slon, Pinocchiova dobrodružství, Lancelotův kolotoč, Bílá noc ve strašidelném lese, stanice Disney železnice, jeviště festivalu fantazie, malý cirkusový vláček, plavba krajem pohádkové víly, jeviště královského hradu.

Frontierland

image_id3

Staňte se kovboji divikého západu! Tak jako jeho legendy tady zažijete mnohá dobrodružství. Plavbu na parní lodi, divokou jízdu v útrobách zlatého dolu, vyzkoušejte své střelecké dovednosti a v indiánské vesničce Pocahontas si zahrajte na indiány.


Atrakce: Pevnost legend divokého západu, Plavba na lodi darebáčků, Zámek duchů, Plavba kolem Velké hřmící hory, Jízda v hlubinném dole, Střelnice, indiánská vesnička Pocahontas, jeviště divadla V křoví, stanice Disney železnice, ranč.

Adventureland

image_id4

Zažijte akční dobrodružství, které vás přenese do jiného světa. Do světa vzrušení a napětí! Ocitnete se na pirátském území, zažijete velká nebezpečí s Indianem Jones a nakonec vylezete na strom s chýší robinsona.


Atrakce: Chatrč robinsona, pirátská pláž a loď kapitána Hooka, Aladinova čarovná pasáž, chrám Indiana Jonese, dobrodružný ostrov, piráti z Karibiku.

Discoveryland

image_id5

Cesta časem a vesmírem, kde ožívají předpovědi budoucnosti známých vizionářů. Vzhůru do kosmu s vesmírnou raketou Mission 2 nebo se vydejte na cestu ke hvězdám s kapitánem EO.


Atrakce: Buzzyho laserová střílečka, Orbitron, Videopolis, arkáda Alpha a Beta, stanice Disney železnice, galaxie hvězdných válek, ponorka Nautilus, vesmírná raketa Mission 2, Autopia.

Těšíme se na váš kontakt

Na otázky ohledně zájezdů odpovídáme do 24 hodin na zadaný email.

Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Váš dotaz
Nebo volejte +420 602 955 508
Využitím formuláře souhlasíte s použitím cookies na ochranu proti spamu.


Getaway.cz s.r.o. - Travel the world | zeme